20 років на ринку деталей трубопроводу та трубопровідної арматури

Наше підприємство, створене в 2000 році в м Дніпро, спеціалізується на поставках деталей трубопроводів і трубопровідної арматури. Ми є дилером Нікопольського заводу з виробництва деталей трубопроводів НВО Трубосталь.

Також ми встановили міцні зв’язки з відомими виробниками трубопровідної арматури, що дозволяє нам пропонувати широкий спектр продукції, необхідної нашим клієнтам. За довгі роки роботи на українському ринку деталей трубопроводів і трубопровідної арматури наша організація придбала широке коло партнерів і зарекомендувала себе як надійний постачальник продукції високої якості. Нашими клієнтами на сьогоднішній день є великі промислові корпорації, підприємства металургійної, хімічної, гірничодобувної промисловості і житлово-комунального господарства.

Наша продукція використовується на території всієї України для комплектації трубопроводів різного призначення. Досвідчений персонал нашого підприємства готовий в найкоротші терміни проконсультувати Вас з технічних питань і запропонувати необхідну продукцію.

Ми здійснюємо поставки по всій території України і в країни ближнього зарубіжжя.

Стиль нашої роботи відповідає запитам як великих організацій, так і дрібнооптових споживачів.

Ми завжди раді співпраці і гарантуємо надійність і стабільність у відносинах.

Наші переваги
Досвід
Деталі трубопроводів ми продаємо більше 20 років. Нашого досвіду вистачить, щоб професійно задовольнити будь-який запит.
Гнучкість
Високий рівень сервісу – головний стандарт для нас. Індивідуальний підхід до кожного покупця – частина нашої філософії, і тому наші пропозиції завжди чітко відповідає запиту покупця.
Стабільність
З нашими покупцями ми будуємо рівноправні партнерські відносини.